آیا سایت cryptofree casa معتبر است

آیا سایت cryptofree casa معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

Rate this post
دامنه : cryptofree.casa

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت cryptofree casa معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان با خیال راحت از cryptofree casa خریداری نمود ؟ یا خرید از cryptofree casa مطمئنه ؟ یا خرید از cryptofree casa چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت cryptofree casa میپردازیم.

معرفی و تاریخچه cryptofree casa از نگاه خودش

برای دریافت بیت کوین رایگان خود روی دکمه ROLL کلیک کنید. مقدار بیت‌کوین رایگانی که دریافت می‌کنید به تعداد پولی که طبق جدول پرداخت زیر پرداخت کرده‌اید بستگی دارد. می توانید هر ساعت برگردید و بازی کنید تا هر بار بیت کوین رایگان برنده شوید!

منبع: cryptofree casa

در سایت cryptofree casa بخش درباره ما وجود نداشت.

توضیحات درباره سایت cryptofree casa

دامنه وب‌سایت کریپتو فری CryptoFree در اواخر سال 2019 به مدت یک سال خریداری شده و در پاناما (کشوری که معروف به بهشت پولشویی است) به ثبت رسیده است. نامعلوم بودن هویت گردانندگان و عدم وجود راه‌های ارتباطی رسمی، مهر تأییدی بر کلاهبردار بودن کریپتو فری CryptoFree است در فروم‌ها و وب‌سایت‌های ایرانی متعدد، کامنتها کامنت های زیادی از کاربران مبنی بر متقلب بودن این وب‌سایت وجود دارد.

وب‌سایت‌های خارجی هم از جمله scam adviser درباره کریپتو فری CryptoFree هشدار داده‌اند. به جز کریپتو فری CryptoFree، طرح‌های مشابه دیگری هم وجود دارند که با روشی یکسان و با نام‌های گوناگون سعی می‌کنند از عدم آگاهی کاربران به سود برسند.

این سایت را تست کردیم بیشتر از دو ماه از تاریخ بررسی سایت گذشت و بعد هم خبری نشد نه ایمیلی و نه پرداخت. مراقب باشید توسط این سایت گول نخورید هر چند مشخصه که هیچ سایتی آنقدر درآمد نداره که بتواند روزی 7000 ساتوشی مجانی بده. خب تبلیغات چندانی هم نداره ولی کلاهبرداری از منوهای بازی هم مشخص میشه اگر بازی کنید قطعا بازنده خواهید بود به هرحال اگر بتونید زیر مجمعه هم بگیرید باز هم شش یا هفت ماه طول میکشه که به کف برداشت برسید و کل مدت سرکار هستید. معمولا سایتهای خوش حساب و درست درمون، کف برداشت را در حد یک تا 5 دلار تعیین میکنند و زیاد روی مخ کاربر نیستند ولی این یکی خیلی ها رو ناراحت کرد از کسی هم نشنیدیم که واقعا از این سایت برداشت داشته باشه در شکل زیر عدد 0.2122 بیتکوین هم به عنوان بررسی پرداخت، گزارش کرده ولی پرداختی اصلا صورت نگرفته است.

متاسفانه اغلب سایت هایی که در این زمینه فعالیت میکنن این روزها جزو دسته های کلاهبرداری هستن. بهتره روش های دیگه ای رو برای درآمد زایی و کسب یود انتخاب کنید.

به سایت کلیکسوری مراجعه کنین سایت کریپتوفیری از مدت ها پیش در لیست سایت های متقلب و اسکم قرار گرفته دو نوع رایج کلاهبرداری در این سایت انجام میشه شما به حد نصاب برداشت می رسید و حتی اگه کیف پول معتبری مثل بلاک چین هم داشته باشین باز هم در وضعیت پندینگ باقی می مونین یا اینکه برای زودتر رسیدن به مبلغ قابل برداشت از بیرون در قسمت دیپوزیت بیت کوین واریز می کنین و متاسفانه به بهانه های واهی اکانت رو مسدود می کنن و پول خودتون رو هم نمی تونین پس بگیرین حتی امتیاز زیر مجموعه های معرفی شده رو هم بعد گذشت نه روز بنا به گفته خودش نمی ده سرور سایت مربوط به روسیه هست و مالک سایت مشخص نیست کسی هم تا به حال با رکورد فیلم نتونسته برداشت پولشو اثبات کنه .و ارتباطی به داخل یا خارج از ایران بودن نداره

آیا سایت cryptofree casa معتبره ؟

با توجه به بررسی های انجام شده سایت cryptofree casa معتبر نیست. سایت کریپتوفری Cryptofree.casa اسکم و دروغ است.

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست