آیا سایت دیکاردو معتبر است

آیا سایت دیکاردو معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

Rate this post
دامنه : dicardo.com

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت دیکاردو معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان محصولی را با خیال راحت از دیکاردو خریداری نمود ؟ یا خرید از دیکاردو مطمئنه ؟ یا خرید از دیکاردو چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت دیکاردو میپردازیم.

معرفی و تاریخچه دیکاردو از نگاه خودش

امروزه بازی ها و نرم افزارهای موبایلی مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده که در این بین کاربران برای استفاده بهتر و کاملتر از بازی ها و برنامه ها نیازمند خرید امکانات آنها میباشند ، در نرم افزارهای ایرانی امکانات راحت تری برای پرداختهای درون برنامه ای موجود است اما پرداخت در برنامه ها و بازیهایی که در خارج از مرزهای جمهوری اسلامی ایران تولید میشوند گاهن مشکلات بسیار زیادی را برای کاربران به حفاظت از حریم شخصی کاربران ، خدمات پرداخت را برای شما مهیا و فراهم خواهد کرد و به شما کمک میکند تا بدون هیچ نگرانی هر آنچه را که در تمام برنامه ها و بازیهای موبایلی نیاز دارید بدون هیچ درنگی خریداری کنید . سایت دیکاردو مفتخر به تکمیل روزانه بیش از 500 سفارشات کاربران ایرانی میباشد .

منبع: دیکاردو

توضیحات درباره سایت دیکاردو

سایت دیکاردو با دامنه dicardo.com که در پایین صفحه دارای نماد اعتماد الکترونیک و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال است به نام محمدمیلاد زادفر به آدرس بندر ماهشر است. همچنین بخش درباره ما تحت دامنه w8u.ir است که با نام فرشید موسوی ثبت شده به آدرس تهران میدان ونک.

آیا سایت دیکاردو معتبره ؟

با بررسی های انجام شده سایت دیکاردو از نگاه بررسی های ما با توجه به وجود هیچ اطلاعات تماس و وحود نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال معتبر است. اما در هنگام خرید حتما مراقط آدرس دامنه یا URL درگاه بانکی یا شاپرک باشید و حتما قبل از پرداخت مبالغ بالا حتما بررسی های لازم و مراقبت های اصلی را انجام دهید.

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست