آیا سایت قبضینو معتبر است

آیا سایت قبضینو معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

Rate this post
دامنه : ghabzino.com

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت قبضینو معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان شارژ را با خیال راحت از قبضینو خریداری نمود ؟ یا خرید از قبضینو مطمئنه ؟ یا خرید از قبضینو چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت قبضینو میپردازیم.

معرفی و تاریخچه قبضینو از نگاه خودش

نزدیک به سه سال است که قبضینو در کنار شماست و همواره به دنبال ارائه بهترین خدمات به کاربران خود بوده است. حالا که خانواده قبضینو بزرگتر از همیشه شده و هر روز کاربران جدیدتری ما را در این مسیر همراهی می‌کنند تصمیم گرفتیم داستان قبضینو و مسیری را که تنها با انگیزه خدمت رسانی به شما تا اینجا طی کردیم برای شما تعریف کنیم. داستانی که با دغدغه تیم جوان و پرانگیزه قبضینو شروع شد و همچنان ادامه دارد. حالا با بزرگ‌تر شدن قبضینو، آرزوها و ماجراهای ما هم بزرگ‌تر شدند. آرزوهایی که نهایت همه آن‌ها به رضایت و اعتماد شما کاربران عزیز قبضینو می‌رسند. 

وضعیت تراکنش های قبضینو 

کلیه پرداخت های قبض با قبضینو به صورت آنی تسویه شده و از درگاه بانکی مد نظر رسید پرداخت آنی را در اختیار کاربر قرار داده می‌گیرد. به عبارتی به محض پرداخت قبض، قبضینو به محض پرداخت، تایید بانکی پرداخت قبض به همراه جزئیات کامل را در اختیار کاربران قرار می دهد. این رسید از سمت بانک تایید شده و در بخش سوابق قبضینو ذخیره شده است. همچنین امکان چاپ رسید مد نظر وجود داد. لازم به ذکر است تمامی سرویس های قبضینو رایگان است. 

منبع: قبضینو

توضیحات درباره سایت قبضینو

صاحب امتیاز دامنه سایت قبضینو گسترش فناوری اطلاعات و ارتباطات به آدرس تهران ، ستارخان است.

آدرس: تهران، خیابان آزادی، خیابان حبیب‌اله، بالاتر از میدان حسینی، پلاک 56، ساختمان ايستگاه نوآوري شريف، طبقه همكف

از طرفی معاون اجرایی پلیس راهور ناجا در مصاحبه با سایت ایسنا گفته است که: آیتول ، همراه مکانیک، قبضینو و … از جمله واسطه هایی هستند که پلیس راهور ناجا به هیچ یک از این واسطه ها مجوز اقدام در خصوص خدمات خود نداده و این واسطه ها با انگیزه های مختلف بصورت غیررسمی در شبکه های اجتماعی، خود را فعال در حوزه خدمات راهور معرفی می‌کنند.

آیا سایت قبضینو معتبره ؟

با بررسی های انجام شده در سایت قبضینو نماد اعتماد الکترونیک این سایت منقضی شده است.این سایت برای تراکنش های خرید شارژ معتبر بوده اما برای پرداخت خلافی و خدمات پلیس راهور معتبر نیست.

آیا سایت قبضینو معتبر است ؟ آیا میتوان به سایت قبضینو اعتماد کرد ؟ خرید از سایت ghabzino.com مطمئنه ؟ خرید از قبضینو چگونه است ؟ آیا سایت پونیشا قابل اطمینانه ؟ آیا سایت پونیشا مورد اعتماده ؟ آیا سایت پونیشا معتبره ؟ سایت پونیشا چیست ؟ پونیشا چیست ؟

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست