آیا سایت کندو معتبر است

آیا سایت کندو معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

Rate this post
دامنه : kandoocn.com

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت کندو معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان شارژ را با خیال راحت از کندو خریداری نمود ؟ یا خرید از کندو مطمئنه ؟ یا خرید از کندو چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت کندو میپردازیم.

معرفی و تاریخچه کندو از نگاه خودش

سایت وام ازدواج کندو از سال ۱۳۹۶ در زمینه ثبت نام وام ازدواج فعالیت خود را آغاز کرده است و در طول تمام این سال ها افتخار خدمت رسانی به زوج های عزیز ایرانی را داشته است.

اگر زوج های جوان در زمینه ثبت نام وام ازدواج مشکلی داشته باشند می توانند از مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده نمایند و در صورت نیاز عملیات ثبت نام وام ازدواج خود را به ما بسپارند.

تیم پشتیبانی ۲۴ ساعته کندو دائما سایت اصلی را بررسی می کند و هر زمان که بانک انتخابی شما به لیست بانک های دارای بودجه اضافه گردد اپراتورهای ما شما را دقیقا برای همان بانک و شعبه ثبت نام خواهند کرد و کد رهگیری ثبت نام را از طریق پیامک برای شما ارسال خواهند نمود.

منبع: کندو

توضیحات درباره سایت کندو وام

صاحب امتیاز : جواد تحققی گلومال

موضوع فعالیت: فروش مقالات ، انتشار اخبار استخدام و کنکور، سوالات رایگان استخدام و کنکور

توضیحات :هیچ یک از کالاهای این سایت مشمول مالیات نمی شوند

آدرس: شهر مشهد خیابان شریعتی 40 مجتمع آرتا

تلفن تماس: 05191090469

آیا سایت کندو معتبره ؟

با بررسی های انجام شده در سایت کندو نماد اعتماد الکترونیکی برای این سایت ثبت نشده است. این سایت با توجه به بررسی های انجام شده معتبر نبوده. حتما در پرداخت هر گونه مبلغ و وارد کردن اطلاعاتی در این سایت مراقبت کنید.

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست