آیا سایت پونیشا معتبر است

آیا سایت پونیشا معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

Rate this post
دامنه : ponisha.ir

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت پونیشا معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان محصولی را با خیال راحت از پونیشا خریداری نمود ؟ یا خرید از پونیشا مطمئنه ؟ یا خرید از پونیشا چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت پونیشا میپردازیم.

معرفی و تاریخچه پونیشا از نگاه خودش

ما یک بازار کار آنلاین نیستیم. در واقع ما یک کارخانه آنلاین هستیم که با فراهم کردن ابزار مناسب برای انسانهای با انگیزه، کمک می کنیم تا جهان به مکان بهتری برای زندگی تبدیل شود.

ما باور داریم کارآفرینان، فریلنسرها/کارمندان موفق می توانند دنیای بهتری را برای همه ما خلق کنند.

هدف ما جهانی شدن است و برای رسیدن به این هدف گام بر میداریم و تلاش می کنیم. پونیشا یک پلتفرم نیست، پونیشا یک سبک زندگیست. سبک زندگی برای فریلنسرها، کارآفرینان و کارمندان ما.

ما برای همه امکاناتی را فراهم می آوریم تا بتوانند با اطمینان و بدون حضور فیزیکی با یکدیگر کار کنند، پروژه ها را انجام دهند، محصولات جدید خلق کنند، و یا کیفیت محصولات فعلی را بهبود بخشند. ما کمک می کنیم بهره وری افزایش یابد و ساعات مفید کاری بیشتر شود.

ما کمک می کنیم از وقت خود بهتر استفاده کنید و درآمد بیشتری کسب کنید. همینطور با کم کردن رفت و آمدهای غیر ضروری، به بهبود محیط زیست کمک می کنیم.

در این چند سال توانستیم به رونق و اشتغال فریلنسرها و کارآفرینان در شهرهای کوچک تر نیز کمک کنیم، تا جایی که توانستیم تا حدودی جلوی مهاجرت های غیر ضروری نیروهای متخصص به شهرهای بزرگ را بگیریم.

باید اعلام کنیم که ما همه این اتفاقات خوب را مدیون اعتماد و پیگیری کاربرانمان هستیم، کاربرانی که از پونیشا استفاده می کنند، کاربرانی که هر روز پیشنهادها و نظرات خود را برای بهتر شدن این پلتفرم برایمان ارسال می کنند، و کاربرانی که ما را از خود می دانند و با ما همراه هستند.

اگر افرادی را می شناسید که به خدمات پونیشا نیاز دارند، همین امروز آنها را به پونیشا دعوت کنید.

منبع: پونیشا

توضیحات درباره سایت پونیشا

صاحب امتیاز دامنه سایت پونیشا نیما نورمحمدی به آدرس تهران ، ستارخان است.

آدرس: دهکده ساحلی، منطقه آزاد انزلی (خوش اندوخته) ، بلوک 3 ، واحد یک

آیا سایت پونیشا معتبره ؟

با بررسی های انجام شده در سایت پونیشا نماد اعتماد الکترونیک و مجوز و تاییده ای پیدا نشد. فعلا از معتبر بودن یا نبودن آن اطلاع و سند و مدارکی در دست نیست. حتما در استفاده از سایت پونیشا و پرداخت هر گونه وجه و وارد کردن اطلاعات شخصی مراقب باشید.

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست