آیا سایت تکنولایف معتبر است

آیا سایت تکنولایف معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

4.2/5 - (15 امتیاز)
دامنه : technolife.ir

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت تکنولایف معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان شارژ را با خیال راحت از تکنولایف خریداری نمود ؟ یا خرید از تکنولایف مطمئنه ؟ یا خرید از تکنولایف چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت تکنولایف میپردازیم.

معرفی و تاریخچه تکنولایف از نگاه خودش

ورود شما را به تکنولایف، فروشگاه آنلاین خرید گوشی موبایل و لوازم جانبی، خوش‌آمد می‌گوییم.

خوشحالیم که هم اکنون در تکنولایف، دارنده نماد اعتماد الکترونیکی و مرکز رسمی فروش چندین برند معتبر و ارائه دهنده‌ی ضمانت هفت روزه‌ی تکنولایف، حضور دارید. در این مرکز، برندهای برتر بازار، عرضه می‌شود و سعی ما بر این است که کامل‌ترین و گویاترین اطلاعات محصولات را برای شما جمع‌آوری، ترجمه و نمایش دهیم.

تمام سعی تکنولایف بر این است که سفارش‌های شما در تهران در همان روز کاری و برای خارج از تهران، بین 24 تا حداکثر 48 ساعت کاری ساعت به دستتان برسد و همیشه راضی از خرید باشید.

منبع: تکنولایف

توضیحات درباره سایت تکنولایف

صاحب امتیاز دامنه شرکت پارس همراه کاسپین منطقه آزاد انزلی است. که به صورت رسمی با کد ملی 14007568709 ثبت شده.

تکنولایف دارای نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) ۴ ستاره، عضو اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی و عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور نیز بوده و از این سازمان نیز مجوز فعالیت دارد.

دفتر مرکزی تکنولایف : تهران، خیابان خرمشهر (آپادانا)، بین صابونچی و قنبرزاده، پلاک ۱۲۷، ساختمان تکنولایف

شماره تلفن مرکز تماس تکنولایف: ۸۰۰۰ ۷۰ ۴۷ – ۰۲۱

آیا سایت تکنولایف معتبره ؟

با بررسی های انجام شده سایت تکنولایف دارای نماد اعتماد الکترونیکی و عضویت اتحادیه کشوری کسب و کار های مجازی و عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای است. این سایت با توجه به بررسی های انجام شده معتبر است.

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست