آیا سایت ترب معتبر است

آیا سایت ترب معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

Rate this post
دامنه : torob.com

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت ترب معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان محصولی را با خیال راحت از ترب خریداری نمود ؟ یا خرید از ترب مطمئنه ؟ یا خرید از ترب چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت ترب میپردازیم.

معرفی و تاریخچه ترب از نگاه خودش

موتور جستجوی خرید ترب از سال ۱۳۹۳ شمسی با هدف ارائه و مقایسه شفاف قیمت‌ها توسط تعدادی از دانشجویان دانشگاه شریف راه‌اندازی شد. سال ۱۳۹۵ شرکت فن‌گستران پیشرو بازار (مسئولیت محدود) برای اداره‌ی کارهای این سرویس ثبت شد و در حال حاضر همه‌ی حقوق این سرویس متعلق به شرکت «فن‌گستران پیشرو بازار» است. مهم‌ترین فعالیت این شرکت توسعه‌ی موتور جستجوی خرید ترب است. این موتور جستجوی بالغ بر میلیون‌ها محصول از بیش از ۱۰ هزار فروشگاه معتبر اینترنتی ایرانی را جمع‌اوری کرده است تا به کاربران کمک کند در کمترین زمان بهترین قیمت را بین فروشگاه‌های مختلف پیدا کنند. همچنین به فروشگاه‌های اینترنتی معتبر کمک می‌کند تا بدون نیاز به دانش فنی بتوانند به گستره‌ی بزرگی از کاربران اینترنتی دسترسی پیدا کنند.

منبع: ترب

توضیحات درباره سایت ترب

سایت ترب محصولی برای فروش نداره و همون طوری که توی توضیحات شرکتش گفته صرفا یک سایت برای بررسی و مقایسه ی قیمت محصولات مختلفه. حتما مراقب باشید سایت هایی که توی این سایت به عنوان فروشنده هر محصول معرفی شدن رو از نظر اعتبار بررسی کنید و در صورتی که مطمیئن شدین از اون ها خریداری کنید.

آیا سایت ترب معتبره ؟

با توجه به روش کار سایت ترب و اینکه ترب محصولی برای فروش نداره و صرفا یک موتور جستحو است. بله این سایت معتبر است. اما سایت های فروشگاهی ای که ترب معرفی میکنه رو حتما اعتبارشون رو چک کنید.

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست