آیا سایت ویستور معتبر است vistor.shop

آیا سایت ویستور معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

Rate this post
دامنه : vistor.shop

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت ویستور معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان محصولی را با خیال راحت از ویستور خریداری نمود ؟ یا خرید از ویستور مطمئنه ؟ یا خرید از ویستور چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت ویستور میپردازیم.

معرفی و تاریخچه ویستور از نگاه خودش

شرکت یکان تامین ایرانیان (ویستور) با شماره ثبت 569734 یک شرکت سهامی خاص است که در تابستان1399 کارش را آغاز کرده است. واژه ویستور یعنی “منتشرشده” و “گشوده” و شرکت ویستور برای مخاطبان خود راهی سریع و مطمئن به بازار محصولات فرهنگیِ منتشرشده، می گشاید. موسسان این شرکت جمعی از فعالان تجارت اینترنتی، ناشران و تولید کنندگان نوشت افزار و محصولات فکری و آموزشی هستند که در یک برنامه زمان بندی شده کالاهای فرهنگی متناسب را به فروش خواهد رساند. عرضه محصولات در ویستور با کتاب آموزشی آغاز می شود و سپس محصولات دیجیتال و چندرسانه ای ،نوشت افزار ، بازی های فکری و… را پوشش می دهد، بنابراین مخاطبان ویستور علاوه بر دانش آموزان و دانشجویان، اولیای کودکان خردسال، اهالی فرهنگ، مدیران و تمامی کسانی که با کتاب، دانش و فرهنگ سروکار دارند خواهندبود. ویستور دریچه ای ست تازه به سوی وسعت ناپیداکران کتاب، کتابت، آموختن.

آموزاندن و پیشرفت علمی و فرهنگی در جغرافیای فرهنگی زبان فارسی. ویستور به منظور شتاب بخشیدن به تحویل محصولات فرهنگی، با کتاب فروشان و فروشگاه های نوشت افزار و محصولات فرهنگی در تمام شهرها همکاری خواهدکرد اما در کنار آن، برای تولید محتوا جهت شناساندن محصولات فرهنگی مناسب نیز دست یاری به سوی این مراکز دراز می کند. ویستور باور دارد فروشگاه های محصولات فرهنگی بدون مشورت دادن به مخاطبان و شریک کردنشان در معرفی و نقد محصولات چیزی کم دارند. به ویستور خوش آمدید. شما می توانید در ویستور بسیاری از محتواهای مفید را بخوانید بدون آن که هیچ محصولی بخرید، پس مطمئنیم که از این جا با دست خالی بیرون نمی روید.

منبع: ویستور

توضیحات درباره سایت ویستور

این سایت توسط شرکت یکان تامین ایرانیان (ویستور) راه اندازی شده است به شناسه ملی 14009648312 در تاریخ ۱۳۹۹/۹/۲۴ ثبت شده.

نحوه ی برقراری ارتباط با کارشناسان فروش ویستور

برای پیگیری سفارشات خود می توانید هر روز از ساعت ۹ صبح الی ۱۷ عصر از طریق تلفن زیر با کارشناسان فروش ویستور تماس بگیرید.

021-91313300

آدرس : تهران، خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، خیابان شهید مرتضی لبافی نژاد، پلاک 152 طبقه ی دوم واحد

کد پستی : 1315633674

آیا سایت ویستور معتبره ؟

با توجه به این که این سایت توسط یک شرکت ثبت شده است و امکان پیگیری دارد و همچنین این سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک است. بله این سایت معتبر است.

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست