آیا سایت لندو معتبر است

آیا سایت لندو معتبر است؟+ نکات+ توضیحات کامل

Rate this post
دامنه : lendo.ir

شاید برایتان سوال شده باشد که آیا سایت لندو معتبر است ؟ یا خیر ؟ و آیا میتوان محصولی را با خیال راحت از لندو خریداری نمود ؟ یا خرید از لندو مطمئنه ؟ یا خرید از لندو چگونه است ؟ در ادامه به بررسی سایت لندو میپردازیم.

معرفی و تاریخچه لندو از نگاه خودش

لِندو نام تجاری شرکت ما یعنی «هوشمند آرمان گستر آریا» است. اگر هنوز دو دل هستید، شماره ثبت ما هم «۵۱۰۱۳۶» است. ما در اردیبهشت ۹۴ شروع کردیم و تلاشمان همیشه این بود کاری کنیم که شما بتوانید از فروشگاه‌های آنلاین، به‌راحتی و اقساطی خرید کنید.

  • ما از شما ضامن نمی‌خواهیم چون نباید کار را برای شما سخت کنیم. قرار است تمام مراحل دریافت اعتبار برای شما ساده، سریع و آنلاین باشد.
  • ما جریمه دیرکرد نمی‌گیریم چون نباید آرامش‌خاطر شما را بگیریم. احساس مسئولیت‌پذیری شما برای ما کافی است.

ما توانایی فراهم کردن این امکانات را داریم چون از طریق فن‌آوری یادگیری ماشین (Machine Learning) می‌‍توانیم مشتریان را از نظر اعتباری رتبه‌بندی کنیم! پس برای تهیه هر چه که نیاز دارید، از کالا گرفته تا بلیت سفر، بیمه، خدمات و… روی ما حساب کنید. خرید اقساطی با ما خیلی راحت است!
اگر درباره آینده لِندو هم بپرسید، تلاش می‌کنیم تحول بسیار بزرگی در نظام اعتباری ایجاد کنیم تا با ارائه تسهیلات سریع و آسان، همه مردم بتوانند به راحتی اعتبار دریافت کنند…

منبع: لندو

توضیحات درباره سایت لندو

اطلاعات دامنه سایت لندو به نام شرکت آن یعنی هوشمند آرمان گستر آریا ثبت شده و در سایت تمامی اطلاعات و آدرس ها موجود میباشد.

آدرس دفتر مرکزی: تهران | تقاطع خیابان ولی‌عصر و فاطمی | کوچه عبده | پلاک ۴۶ | ساختمان لندو

تلفن: ۰۲۱۹۱۰۱۲۹۷۹

آیا سایت لندو معتبره ؟

مشخص نیست.

Call Now Button مشاوره رایگان و ثبت درخواست